Menu:

Kvalitní očista aut díky automyčkám BKF CarWash

Začínáte se porozhlížet po novém zaměření Vašeho podnikání? Rozšiřte služby Vašeho pneuservisu o možnost mytí aut v samoobslužných automyček značky BKF CarWash.

Bezkontaktní automyčky hýbou světem

Samoobslužné bezkontaktní automyčky bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/poskytují komplexní mytí aut včetně karosérií. Bezkontaktní myt je dnes naprostou samozřejmostí. Navíc je tato služba oblíbená nejen u jejich majitelů, ale také samozřejmě u provozovatelů. Samoobslužné bezkontaktní automyčky dávají možnost klientovi postarat se o očistu jeho vozu, zatímco majitel automyčky se může i na dále věnovat svému podnikání. Na samoobslužné bezkontaktní automyčky je stoprocentní spolehnutí. Díky tomu jsou schopny uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších klientů. K nejčastěji pořizovaným automyčkám od společnosti BKF CarWash patří kontejnerová a modulární myčka.

Bonusy automyček BKF CarWash

Zatímco kontejnerová automyčka byla vyrobena tak, aby uspokojila potřeba mytí aut v lokalitách s vysokou a střední intenzitou provozu, modulární myčka oproti tomu je považována za jedinečnou alternativu již zmíněných kontejnerových automyček. Je tedy jasné, že kontejnerové automyčky se uplatní v místech se střední a nízkou intenzitou provozu. Modulární automyčky Vás nadchnou svým elegantním vzhledem. Nezanedbatelným plusem kontejnerových automyček je naopak jejich uživatelská pohodlnost. Bezkontaktní automyčky od společnosti BKF CarWash jsou řešeny velmi prakticky, a proto v sobě ve většině případů obsahují prostor k uskladnění chemických prostředků. Modulární automyčky může využít nejen jako doplňkovou službu výše zmíněných pneuservisů, ale také je můžete umístit do stanic technických služeb, na prostranství čerpacích stanic nebo venkovských provozoven. Získat ji můžete ve dvou provedeních, a to jako CW BKF CarWash, což je označení pro automyčku s hlavním mytím prostřednictvím prášku, nebo jako SW BKF CarWash, kde je hlavním čisticím materiálem tekutý prostředek.

24. 08. 2021