Menu:

Podzim s novými autopotahy

Rozhodli jste se na podzim pro inovaci interiéru Vašeho automobilu a rád byste si vybral pro pohodlnější řízení kvalitní autopotahy? Jedinečnou podzimní nabídku nyní najdete v nabídkovém katalogu společnosti Vopi. Vybrat si můžete univerzální autopotahy, které se vyznačují zejména vysokou kvalitou materiálu. Ve většině případů jsou univerzální autopotahy i autopotahy na míru podvrstveny molitanem nebo vatelínem a opatřeny mřížkou.

Univerzální autopotahy od Vopi jsou ušity tak, aby odpovídaly těm nejvyšším požadavkům i nejnáročnějších klientů. Univerzální autopotahy jsou vhodné také do vozů s bočními airbagy. Univerzální autopotahy je možné vybrat si z velkého množství barev. Mezi klasickými barvami, jako je šedá, modrá, červená, černá či béžová, najdete také méně tradiční barvy. Světle růžové autopotahy skvěle padnou zejména do automobilu, který často řídí žena řidička. Nové autopotahy do Vašeho vozidla můžete vybírat prostřednictvím této webové adresy www.vopi.cz. Velmi oblíbené u společnosti Vopi jsou však nejen univerzální autopotahy, ale také autopotahy na míru. Vybrat si tak mezi nimi můžete také autopotahy do automobilu značky Škoda.

Také ty disponují nejrůznějšími motivy, materiály a barvami. Každý z nabízených autopotahů od společnosti Vopi byl vyroben v České republice. Autopotahy na míru skvěle kopírují tvar sedadla vozu a nabízí tak skutečný komfort při řízení, což ocení zejména řidiči trávící dlouhé hodiny za volantem. Mezi sortimentem zboží společnosti Vopi najdete také bohaté množství kusových koberců, autokoberců i koberců do dětských pokojů. Pro bezpečný pohyb na schodech slouží nášlapy na schody.

26. 09. 2016