Menu:

Techniky mytí vozidel

Otázku kde, jak a za kolik mýt auto řeší snad každý řidič. S přicházejícím podzimem je tato otázka mnohem naléhavější, zejména, pokud máte lak, na kterém je vidět každá nečistota a vám na vzhledu vašeho vozu záleží. Řidiči se v zásadě dělí do dvou skupin. Mezi zaryté odpůrce mytí v automyčce a fandy ručního mytí a naopak na ty, kteří si neumí představit, že by si měli mýt vůz vlastnoručně.

Rizika ručního mytí aut

I když se na první pohled zdá, že mytí vlastníma rukama je šetrnější, opak je pravdou. Ano, samozřejmě si můžete automobil umýt sami, ale musíte si vybrat vhodné prostředky a především kartáče a leštící hadry, které budou velmi šetrné k laku. Rozhodně se nedá říct, že by ruční mytí nezanechávalo na laku auta žádné stopy. Navíc, pokud budete mít auto, jen obyčejnou vodou v kyblíku, nikdy nedosáhnete takového efektu, jako když auto omyjete silným proudem vody.

Portálové myčky BKF CarWash

Pokud však patříte k příznivcům tradičních automyček, pak by vás mohla zajímat aktuální nabídka portálových automyček společnosti BKF CarWash. Tyto automyčky mají speciálně navržené a zkonstruované kartáče, které zajistí šetrné a efektivní odstranění nečistot. Portálová myčka aut byla navržena na základě mnoha zkušeností a testování. Jedná se o velmi rychlý a pro řidiče pohodlný způsob, jak zbavit auto nečistot. Stačí si jen vybrat některý z pěti dostupných programů a dál se už jen řídit pokyny. Výhodou je, že auto je oplachováno vodou pod velikým tlakem a používány jsou 4 speciální prostředky: aktivní pěna, šampon, vosk a sušící prostředek. Ty se postarají o dokonalý a dlouhotrvající výsledek. Pokud by vás zajímaly komplexnější informace, pak se podívejte přímo na stránky bkfcarwash.cz. Najdete zde informace nejen o portálových myčkách, ale také o bezkontaktních myčkách, které jsou hlavním zaměřením společnosti. Navíc automyčku nemusíte jen navštěvovat, ale můžete se také stát jejím majitelem. Jak na to a co vše budete potřebovat najdete na výše uvedených stránkách.

27. 09. 2017